Zestawy świąteczne od NACOMI

Marka Nacomi proponuje nam trzy zestawy świąteczne: ŚWIĄTECZNA POMARAŃCZA, RYTUAŁ HAMMAM oraz KOKOSOWY PODWIECZOREK. Każdy zestaw zawiera trzy produkty.

ZESTAW GWIAZDKOWY NACOMI – ŚWIĄTECZNA POMARAŃCZA

Nasza skóra uwielbia treściwe, gęste i bogate w składniki odżywcze kosmetyki do ciała. A zimą będzie nam wdzięczna podwójnie, jeżeli zafundujemy jej taką kurację. Schowana pod kilkoma warstwami ubrań wysusza się, szarzeje i nabiera tendencji do różnych niedoskonałości. Zwłaszcza jeżeli zapomnimy, że zimowy brak ruchu lubi dawać o sobie znać, fundując nam na przykład cellulit. Ratunku szukajmy w naturalnych kosmetykach Nacomi, które działają ujędrniająco i antycellulitowo.

Sięgnijmy po gwiazdkowy zestaw Nacomi Świąteczna pomarańcza, zawierający:

  • Peeling pomarańcza Nacomi − 200 ml
  • Balsam w formie masła Nacomi na bazie 90% masła shea z Burkina Faso z dodatkiem oleju macadamia i olejem pomarańczowym − 100 ml
  • Olej macadamia eco Nacomi − 50 ml

Cena zestawu – ok. 60 zł

 macadamia eko

ZESTAW ŚWIĄTECZNY NACOMI – RYTUAŁ HAMMAM

Tajemnicze rytuały kosmetyczne kobiet Wschodu zawsze fascynowały Europejki. Nie tylko ze względu na ich wielowiekową tradycję i towarzyszący im nastrój swoistej magii – każdy etap ma swoje uświęcone miejsce i nie można go pominąć. Również dlatego, że trudno o bardziej namacalny dowód ich skuteczności niż widok orientalnych piękności. Skóra bez skazy i włosy, które nie wiedzą, co znaczy przesuszenie albo nadmierne wypadanie – to ich godne pozazdroszczenia cechy. Teraz możemy zakosztować dobrodziejstw marokańskiego rytuału Hammam we własnym domu dzięki świątecznemu zestawowi Nacomi.

Rytuał Hammam ma dać naszej skórze oczyszczenie i nawilżenie, a duszy uspokojenie i relaks. Najlepsze efekty daje wykonany w domowym zaciszu z odpowiednią pieczołowitością i w asyście naturalnych kosmetyków, które dostarczą naszej skórze dobroczynnych składników. Najpierw dogłębnie ją oczyszczamy przy pomocy czarnego mydła. Potem nakładamy na skórę maskę przygotowaną z glinki ghassoul – ona również oczyszcza i ujędrnia. Na zakończenie nakładamy olej arganowy, nazywany olejem młodości.

W skład świątecznego zestawu Nacomi wchodzą kosmetyki potrzebne do jego przeprowadzenia:

  • Glinka Ghassoul Nacomi 100 ml
  • Mydło czarne Nacomi 200 ml
  • Olej arganowy eco Nacomi 50 ml

Cena zestawu – ok. 50 zł

Rytuał Hammam

ZESTAW GWIAZDKOWY NACOMI – KOKOSOWY PODWIECZOREK

Kokos kojarzy się nam z egzotycznymi wakacjami i gorącą plażą. Jego jedwabisty miąższ do złudzenia przypomina jednak również… świeży, puchaty śnieg, którego wypatrujemy w świąteczne poranki. Jeżeli szukamy idealnego zestawu kosmetycznego dla siebie albo swoich bliskich, sięgnijmy po świąteczny box marki Nacomi.

Znajdziemy w nim kosmetyki, których głównym składnikiem jest organiczny olej kokosowy. Nie obciąża nadmiernie skóry i nie zatyka porów − dlatego mogą go bez obaw używać nawet osoby z tendencją do wyprysków i zaskórników. Tłoczy się go na zimno z miąższu filipińskich orzechów, żeby zachować jak najwięcej jego odżywczych właściwości. W skład zestawu świątecznego wchodzą:

  • Naturalny krem kokosowy Nacomi 150 ml
  • Organiczny peeling kokosowy Nacomi 150 ml
  • Olej kokosowy rafinowany Nacomi 50 ml

Cena zestawu – ok. 50 zł

Kokosowy podwieczorek

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.