Zimowy zestaw ratunkowy dla dłoni

Ekspert w pielęgnacji dłoni – marka kosmetyczna Kamill przedstawia zimowy zestaw ratunkowy, czyli specjalistyczne kremy do ekspresowej intensywnej pielęgnacji rąk. Już kilkukrotne ich użycie przywróci skórze dłoni optymalne nawilżenie i przyniesie uczucie gładkości. Warto sięgnąć po nie, kiedy delikatna skóra rąk poddawana jest działaniu mroźnego powietrza.

Kremy do ekspresowej i intensywnej pielęgnacji rąk Kamill bardzo szybko niwelują skutki działania mrozów: suchą, szorstką w dotyku, spierzchniętą i bardzo odwodnioną skórę. Ich ekspresowe działanie jest możliwe dzięki pielęgnacyjnej formule, w którą zostały wyposażone – wszystkie zawierają UREA (mocznik), czyli mocno nawilżający składnik, skutecznie wiążący wilgoć także w głębokich warstwach skóry. Każdy z produktów wzbogacony został dodatkowo Panthenolem, który łagodzi podrażnienia i naturalnymi substancjami pielęgnacyjnymi tj. wyciągiem z rumianku i bisabololem.

Do linii specjalistycznych, intensywnie nawilżających kremów do rąk Kamill o charakterze naprawczym, należą trzy produkty Kamill: krem Kamill Hand Repair 5% UREA (w opakowaniu z pompką), krem Kamill Hand Repair 2% UREA oraz koncentrat kremu do rąk Kamill Intensiv+ w poręcznej, niewielkiej tubce, zawierający dodatkowo olejek migdałowy, dzięki któremu natychmiast łagodzi uczucie napięcia w przypadku wysuszonej skóry rąk.

2Kremy Kamill_zimowy zestaw ratunkowy do intensywnej pielęgnacji dłoni

Krem specjalistyczny Hand Repair 5% UREA

Extremalna ochrona dłoni

wyciag-z-rumianku UREA panthenol głębokie-nawilzanie działanie-przeciwzapalne

Pomaga natychmiast w sytuacjach gdy Twoje dłonie poddane są szczególnym obciążeniom, są szorstkie w dotyku, popękane i odwodnione. Łagodna formuła pielęgnacyjna zawiera 5% UREA (mocznik). To mocno nawilżający składnik, który skutecznie wiąże wilgoć, także w głębokich warstwach skóry. Wzbogacony o wyciąg z rumianku i Panthenol pielęgnuje i łagodzi wszelkie podrażnienia. Już kilkukrotne użycie przywróci optymalne nawilżenie dłoni oraz przyniesie uczucie gładkości.

Pojemność: 50ml

Cena: 12,99 PLN

Krem specjalistyczny Hand balsam-rece-HAND_REPAIR-maxRepair 2% UREA

Extremalna ochrona dłoni

wyciąg-z-rumianku UREA panthenol głębokie-nawilżanie działanie-przeciwzapalne

Pomaga natychmiast w sytuacjach, gdy dłonie poddane są szczególnym obciążeniom, są szorstkie w dotyku, popękane i odwodnione. Formuła pielęgnacyjna zawiera 2% UREA (mocznik) – intensywnie nawilżający składnik, który skutecznie wiąże wilgoć, także w głębokich warstwach naskórka. Produkt wzbogacony o wyciąg z rumianku i Panthenol pielęgnuje i łagodzi wszelkie podrażnienia skóry.

Pojemność: 75ml

Cena: 7,99 PLN

Kremy-spec-Hand-Repair-2p-max

Krem specjalistyczny Intensiv+

Intensywna pielęgnacja wysuszonej skóry

wyciąg-z-rumianku bisabolol panthenol UREA głębokie-nawilzanie działanie-przeciwzapalne

Skuteczny w działaniu koncentrat kremu do rąk, zawierający wyciąg z rumianku, bisabolol i olejek migdałowy. Natychmiast łagodzi uczucie napięcia w przypadku wysuszonej skóry rąk. 5% UREA wiąże wilgoć aż do najgłębszych warstw skóry, zaś Panthenol łagodzi jej podrażnienia. Kilkukrotne użycie przywróci skórze optymalne nawilżenie oraz przyniesie zauważalne uczucie gładkości.

Pojemność: 50 ml

Cena: 7,99 PLN

Kremy-spec-INTENSIV_PLUS-max

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl