ZIPPO POPZONE

Nowe zapachy w linii Zippo zostały zainspirowany szalonym światem pop-artu…. Styl ten został rozpowszechniony w latach 60 w USA poprzez użycie nowych, ekspresyjnych elementów zaczerpniętych z życia codziennego, tak aby docierały do jak największej liczby odbiorców. Zapachy dostępne są w sieci drogerii Rossmann.

PROJEKT FLAKONU Kolor, łagodny kształt oraz abstrakcyjne grafika nadają charakteru, niestandardowy, przedstawiający nową formę sztuki. Flakon prezentuje paletę kolorów, która tworzy charakterystyczny wzór umożliwiający dobrowolną jego interpretację.

Malarz Maurizio Molin, artysta i projektant inspirował się otaczającą go przestrzenią szukając nowych rozwiązań, aby wyrazić siebie za pomocą nowych technik malarskich.

Wyrażał swoją artystyczną wizję poprzez malowanie warstwami, tworząc związek pomiędzy niekontrolowaną, spontaniczną techniką artystyczną symbolizującą kolory i surową geometrię, która nawiązuje do sztuki Pop Artu.

Zippo, Pop Zone, woda toaletowa dla mężczyzn

Stworzony dla buntowniczych i zdecydowanych, pewnych siebie mężczyzn. Zapach ekscentryczny i odważny… Zmysłowy dotyk migdałów i kwiatów migdałowych w kombinacji w połączeniu z musującym akordem cytryny prowadzą nas w zmysłową podróż. W sercu zapachu ciepłe i namiętne nuty uwodzące nas kobiecością i słodyczą akordów karmelu otoczonego jaśminem i miękkich płatków Helitrope.

Nuty bazy zamyka wanilia z drzewem sandałowym dając intrygujący zapach. Narcystycznych i egoistycznych, lubiących przyciągać uwagę, wybierających ubrania i akcesoria, które zachwycą każdego. Pokazują swoją nietypowość , odwagę w wyborze elementów graficznych i chęć prezentowania się we wszystkim co odróżnia się od bardziej tradycyjnego i wspólnego gustu. Dla nich kolor jest głównym narzędziem do wyraźnego pokazania swojego poglądu na świat.

RODZINA ZAPACHOWA: drzewna, pikantna, cytrusowa

UZALEŻNIAJĄCY, UWODZICIELSKI, PEŁEN ZMYSŁOWYCH PIKANTNYCH WIBRACJI

Zapach otwiera się na orzeźwiającymi akordami cytrusów idealnie współgrających z akordami pikantnych przypraw. Uwodzicielski charakter tego zapachu to gra kwiatowych aromatów łączących się wytrawnymi drzewnymi, ciepłymi nutami, które przywodzą na myśl zapach słonej skóry po kąpieli w morzu oraz muśniętej słońcem na egzotycznej plaży.

  • Nuty głowy: Cytryna, Bergamotka, Pieprz kajeński
  • Nuty serca: Jaśmin, Róża, Liście goździka
  • Nuty bazy: Patchouli, Amber, Piżmo, Bób Tonka

Woda toaletowa męska POP ZONE marki ZIPPO o pojemności: 75 ml – 149 PLN

Zippo POPZONE Woda toaletowa  meska

Zippo, Pop Zone, woda toaletowa dla kobiet

Stworzony dla odważnych kobiet, które lubią się wyróżniać i być zauważane. Zbuntowane, ale także radosne noszą ubrania w jasnych kolorach i wybierają akcesoria oraz dodatki, które odzwierciedlają ich silną osobowość. Kolor jest niezbędnym akcentem w ich strojach, a jego elementy graficzne wybierają tak, aby przyciągały spojrzenia.

RODZINA ZAPACHOWA: kwiatowo- owocowo- drzewna

Pierwsze akordy to smakowite owocowe i kwiatowe nuty. Pobudzający zmysły świeży kwiat jabłoni, smaczny ananas i soczysta brzoskwinia idealnie komponują się z pikantnym czerwonym pieprzem, który przynosi lekkie orzeźwienie.

  • Nuta głowy: Kwiat jabłoni , Ananas, Czerwony pieprz
  • Nuty serca: Peonia, Goździki, Jaśmin
  • Nuty bazy: Drzewo cedrowe, Wetiver, Wanilia, Piżmo

Woda toaletowa damska POP ZONE marki ZIPPO o pojemności: 75 ml – 149 PLN

Zippo POPZONE Woda toaletowa damska

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.