Zoom na rzęsy! Sylwestrowo-karnawałowy makijaż oczu z mascarami Delia Glamour

Zalotnie podkręcone, długie i gęste rzęsy to najważniejszy element make-up’u, podkreślający spojrzenie i wieczorowy look. W wykreowaniu wyjątkowego, sylwestrowego czy karnawałowego makijażu pomogą tusze do rzęs z linii Delia Glamour. Trzy mascary o odpowiednio wyprofilowanych szczoteczkach, chwytających nawet krótkie włoski, pozwolą precyzyjnie pogrubić, wydłużyć i podkręcić rzęsy. Formuła tuszy zapobiega rozmazywaniu się i tworzeniu grudek. Makijaż zyskuje wyrazistość spojrzenia i utrzymuje się długi czas.

 

Delia Glamour 3w1 Everylash

Mascara pogrubiająco-wydłużająco-rozdzielająca

Tusz o konsystencji kremu wydłuża rzęsy oraz zwiększa ich objętość poprzez perfekcyjne rozdzielenie każdej z nich. Szczoteczka zapewnia równomierne rozprowadzenie tuszu już za pierwszym razem. Tusz nie rozmazuje się i nie tworzy grudek. Utrzymuje się w doskonałym stanie wiele godzin.

Rezultat: Pogrubione, idealnie rozdzielone i wydłużone rzęsy.

Pojemność: 12 ml

Cena: 10,15 PLN

 

 

Delia Glamour 3w1 Sensitive

Mascara pogrubiająco-wydłużająca dla oczu wrażliwych

Unikalna technologia z zastosowaniem włókien polimerycznych umożliwia pogrubienie każdej rzęsy. Formuła tuszu została wzbogacona o olej canola, który działa kojąco i skutecznie zapobiega podrażnieniom. Kosmetyk polecany jest przede wszystkim dla osób o skłonnościach alergicznych lub dla osób o szczególnie wrażliwych oczach.

Rezultat: Maksymalnie pogrubione i wydłużone rzęsy.

Pojemność: 12 ml

Cena: 10,15 PLN

 

Delia Glamour 3w1 Curl Up

Maskara pogrugiająco-wydłużająco-podkręcająca

Specjalne włókna polimeryczne znacznie wydłużają i zwiększają objętość rzęs, nadając im intensywny, czarny kolor. Odpowiednio wyprofilowana szczoteczka umożliwia równomierne pokrycie każdej rzęsy, dając wspaniały efekt pogrubienia, wydłużenia i podkręcenia. Tusz bardzo dobrze przylega do rzęs, dzięki czemu powstaje perfekcyjny makijaż bez smug, grudek i rozmazywania się.

Rezultat: Pogrubione, podkręcone i wyjątkowo długie rzęsy.

Pojemność: 12 ml

Cena: 10,15 PLN

 

 

 

 

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.