Prezerwatywy przedłużające stosunek- co warto wiedzieć?

Prezerwatywy przedłużające stosunek- co warto wiedzieć?

Problem z przedwczesnym wytryskiem tak naprawdę dotyka wielu panów. Oczywiście nikt z nich się do tego nie przyzna, gdyż jest to swoista skaza na nieskazitelnej dotąd męskości. Jednak partnerka z pewnością dostrzeże problem. Wobec tego rozwiązaniem mogą okazać się prezerwatywy przedłużające stosunek. Co warto o nich wiedzieć?

Co powoduje problem przedwczesnego wytrysku?

Wielu panów przed całym światem i przed samym sobą chce maksymalnie podkreślić swoją męskość, a tym samym udowodnić swojej partnerce i sobie, że w sytuacjach łóżkowych są nie do pokonania. Oczywiście partnerom zawsze zależy na tym, by w pierwszej kolejności na szczyt rozkoszy doprowadzić swoją partnerkę, a dopiero po niej osiągnąć swoisty punkt kulminacyjny przyjemności. Niemniej jednak warto zauważyć, że nie zawsze jest to możliwe. Wówczas panowie chociaż dostrzegają problem i ten problem wyraźnie im przeszkadza, to jednak starają się go skutecznie zamaskować i nie dać po sobie poznać, że rzeczywiście jest „coś nie tak”. Niemniej jednak natury nie da się oszukać, a przedwczesnego wytrysku nie da się ukryć. Niemniej jednak zanim przejdziemy do sposobów na to, jak opóźnić wytrysk, warto dowiedzieć się, co może ten problem powodować. Tak więc, zbyt wczesne szczytowanie może być wynikiem:

  • urazu psychicznego lub traumy- nie da się ukryć, że w męskiej psychice zawsze wiele się dzieje. Panowie, choć się do tego nie przyznają, przez cały dzień mają głowę pełną myśli i wspomnień, a co gorsza nie zawsze muszą one nawiązywać do pozytywnych przeżyć. Często w pamięci mężczyzn utkwi jedno zdarzenie, np. takie w którym to zawiedli w łóżku swoje partnerki i urasta ono do rangi prawdziwego problemu przed każdym kolejnym zbliżeniem. Wówczas przedwczesny wytrysk jest tym spowodowany.
  • niewłaściwa dieta i brak aktywności fizycznej- często mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Okazuje się, że stwierdzenie to jest jak najbardziej prawdziwe, szczególnie jeśli odnosi się do sprawności seksualnej mężczyzn. Zła, zbyt tłusta dieta, a także siedzący tryb życia nie sprzyjają- ani erekcji, ani opóźnieniu wytrysku.
  • nadmierna ilość używek- alkohol i papierosy to główne powody, dla których panowie mogą zmagać się z problemem przedwczesnego wytrysku. Upośledzają one nie tylko zakończenia nerwowe- również te w penisie, ale także doprowadzają do upośledzenia niektórych funkcji naszego organizmu- także tych, związanych ze sprawnością seksualną.
  • problemy natury anatomicznej- panowie często nieświadomi są tego, że anatomiczna budowa ich penisa może predysponować ich do przedwczesnego wytrysku.
  • brak „treningu” – nie da się ukryć, że po dość długiej przerwie od seksu, panowie mogą mieć nie mały problem z tym, by powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem.
Przeczytaj:  Na jakich warunkach można kupić odzież medyczną dla lekarzy?

Prezerwatywy przedłużające wytrysk- co to takiego?

Prezerwatywy przedłużające stosunek, to prawdziwa nowość i innowacja na rynku. Co ciekawe, okazuje się również, że dla wielu panów jest to skuteczne rozwiązanie problemu z przedwczesnym wytryskiem. Wielu mężczyzn z pewnością widzą zaistniały problem, stara się poszukać alternatywnego rozwiązania. Niemniej jednak bez zlokalizowania źródła problemu z przedwczesnym wytryskiem, nie da się mu skutecznie zapobiegać. Wobec tego, by dowiedzieć się co jest przyczyną męskiego problemu, wówczas panowie muszą udać się do seksuologa, a to jak wiadomo przekracza ich możliwości. Taka wizyta jest zwykle maksymalnie krępująca i po prostu dla panów niekomfortowa. Wobec tego powinni się oni zainteresować prezerwatywami, które realnie przedłużą stosunek. W jaki sposób? Otóż w ich wnętrzu znajduje się specjalny lubrykant o nazwie benzokaina w 5-cio procentowym stężeniu. Substancja ta odpowiada za opóźnienie wytrysku, a co za tym idzie przyczyni się ona do znacznego przedłużenia stosunku płciowego. Wobec tego takie prezerwatywy to z pewnością połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony panowie będą mogli cieszyć się długim i udanym zbliżeniem z partnerką, z drugiej zaś strony nie będą oni musieli martwić się niechcianą ciążą.

Powiązane:

Posted by
Beata Wójcik

Blogerka, podróżniczka i magister kosmetologii z ponad 8 letnim doświadczeniem w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *