Prezerwatywy przedłużające stosunek- co warto wiedzieć?

Prezerwatywy przedłużające stosunek- co warto wiedzieć?

Problem z przedwczesnym wytryskiem tak naprawdę dotyka wielu panów. Oczywiście nikt z nich się do tego nie przyzna, gdyż jest to swoista skaza na nieskazitelnej dotąd męskości. Jednak partnerka z pewnością dostrzeże problem. Wobec tego rozwiązaniem mogą okazać się prezerwatywy przedłużające stosunek. Co warto o nich wiedzieć?

Co powoduje problem przedwczesnego wytrysku?

Wielu panów przed całym światem i przed samym sobą chce maksymalnie podkreślić swoją męskość, a tym samym udowodnić swojej partnerce i sobie, że w sytuacjach łóżkowych są nie do pokonania. Oczywiście partnerom zawsze zależy na tym, by w pierwszej kolejności na szczyt rozkoszy doprowadzić swoją partnerkę, a dopiero po niej osiągnąć swoisty punkt kulminacyjny przyjemności. Niemniej jednak warto zauważyć, że nie zawsze jest to możliwe. Wówczas panowie chociaż dostrzegają problem i ten problem wyraźnie im przeszkadza, to jednak starają się go skutecznie zamaskować i nie dać po sobie poznać, że rzeczywiście jest „coś nie tak”. Niemniej jednak natury nie da się oszukać, a przedwczesnego wytrysku nie da się ukryć. O tym, jak opóźnić wytrysk można przeczytać między innymi tutaj: https://sekspedia.pl/jak-opozniac-wytrysk. Najpierw jednak warto dowiedzieć się, czego wynikiem może być zbyt wczesne szczytowanie:

  • urazu psychicznego lub traumy- nie da się ukryć, że w męskiej psychice zawsze wiele się dzieje. Panowie, choć się do tego nie przyznają, przez cały dzień mają głowę pełną myśli i wspomnień, a co gorsza nie zawsze muszą one nawiązywać do pozytywnych przeżyć. Często w pamięci mężczyzn utkwi jedno zdarzenie, np. takie w którym to zawiedli w łóżku swoje partnerki i urasta ono do rangi prawdziwego problemu przed każdym kolejnym zbliżeniem. Wówczas przedwczesny wytrysk jest tym spowodowany.
  • niewłaściwa dieta i brak aktywności fizycznej- często mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Okazuje się, że stwierdzenie to jest jak najbardziej prawdziwe, szczególnie jeśli odnosi się do sprawności seksualnej mężczyzn. Zła, zbyt tłusta dieta, a także siedzący tryb życia nie sprzyjają- ani erekcji, ani opóźnieniu wytrysku.
  • nadmierna ilość używek- alkohol i papierosy to główne powody, dla których panowie mogą zmagać się z problemem przedwczesnego wytrysku. Upośledzają one nie tylko zakończenia nerwowe- również te w penisie, ale także doprowadzają do upośledzenia niektórych funkcji naszego organizmu- także tych, związanych ze sprawnością seksualną.
  • problemy natury anatomicznej- panowie często nieświadomi są tego, że anatomiczna budowa ich penisa może predysponować ich do przedwczesnego wytrysku.
  • brak „treningu” – nie da się ukryć, że po dość długiej przerwie od seksu, panowie mogą mieć nie mały problem z tym, by powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem.
Przeczytaj:  Czego używać do codziennej pielęgnacji stóp?

Prezerwatywy przedłużające wytrysk- co to takiego?

Prezerwatywy przedłużające stosunek, to prawdziwa nowość i innowacja na rynku. Co ciekawe, okazuje się również, że dla wielu panów jest to skuteczne rozwiązanie problemu z przedwczesnym wytryskiem. Wielu mężczyzn z pewnością widzą zaistniały problem, stara się poszukać alternatywnego rozwiązania. Niemniej jednak bez zlokalizowania źródła problemu z przedwczesnym wytryskiem, nie da się mu skutecznie zapobiegać. Wobec tego, by dowiedzieć się co jest przyczyną męskiego problemu, wówczas panowie muszą udać się do seksuologa, a to jak wiadomo przekracza ich możliwości. Taka wizyta jest zwykle maksymalnie krępująca i po prostu dla panów niekomfortowa. Wobec tego powinni się oni zainteresować prezerwatywami, które realnie przedłużą stosunek. W jaki sposób? Otóż w ich wnętrzu znajduje się specjalny lubrykant o nazwie benzokaina w 5-cio procentowym stężeniu. Substancja ta odpowiada za opóźnienie wytrysku, a co za tym idzie przyczyni się ona do znacznego przedłużenia stosunku płciowego. Wobec tego takie prezerwatywy to z pewnością połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony panowie będą mogli cieszyć się długim i udanym zbliżeniem z partnerką, z drugiej zaś strony nie będą oni musieli martwić się niechcianą ciążą.

Powiązane:

Posted by
Beata Wójcik

Blogerka, podróżniczka i magister kosmetologii z ponad 8 letnim doświadczeniem w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *